Про форум

Міжнародний науково-технологічний форум

«Наука, інновації, технології - 2013»

 

З 15 по 17 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», за адресою вул. Салютна, 2-Б (ст. метро «Нивки»), відбудеться Міжнародний науково-технологічний форум «Наука, інновації, технології - 2013» (далі – Форум).

Мета Форуму - презентація кращих наукових досягнень, інноваційних розробок та технологій, сприяння їх комерціалізації та впровадженню у виробництво, що є основоположним пріоритетом успішного розвитку економіки країни.

До участі у Форумі запрошуються провідні вчені наукових установ та вищих навчальних закладів, інженери та конструктори державних підприємств, керівники міністерств, Національних академій наук, представники бізнесових кіл, посли та працівники посольств іноземних держав в Україні.

У відкритті Форуму передбачається участь Прем’єр-міністра України, членів Уряду України, представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій.

У рамках Міжнародного науково-технологічного форуму «Наука, інновації, технології - 2013» планується робота експозицій найкращих технологічних розробок вітчизняних наукових установ, ВНЗ та підприємств, зокрема робіт, удостоєних Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій, проведення тематичних конференцій, круглих столів та семінарів.

Крім того, в рамках Форуму планується відзначення 20-ої річниці підписання Угоди між Україною та Німеччиною щодо науково-технічного співробітництва. У роботі Форуму візьмуть участь представники наукових кіл ФРН та представники компаній, що працюють у сфері високих технологій. Під час цих заходів відбудеться обговорення майбутніх напрямів двостороннього українсько-німецького співробітництва, зокрема, можливостей участі українських науковців у міжнародному проекті FAIR (м. Дармштадт, ФРН) з вивчення іонів та антипротонів.

У рамках ділової програми Форуму учасники зможуть обмінятися практичним досвідом у сфері науково-технічного співробітництва, обговорити спільні проблеми та нагальні питання, знайти нових партнерів і клієнтів, закласти фундамент для майбутнього розвитку бізнесу, представити свої наукові розробки, кращі інноваційні проекти.